Фенове на Ботев (Пловдив) за пореден път изразиха недоволството си срещу председателя на Сдружение ПФК Ботев - Борис Гиздаков.

Тази нощ на множество възлови места в Пловдив бяха поставени плакати с текст: "Гиздаков вън от Ботев!".

Почти на всеки домакински мач на "канарчетата" могат да бъдат забелязани транспаранти с подобни послания.

Същата беше ситуацията и на финала срещу Лудогорец, когато на Националиня стадион "Васил Левски" имаше плакати срещу Борис Гиздаков.