Една от най-приятните изненади в зимната селекция на Локомотив Пловдив - Мичи Нтело, отправи интересно послание към привържениците на отбора, видя Plovdiv24.bg. Белгийският нападател използва официалния си профил в Инстаграм, за да отбележи края на настоящото първенство.

"Добър начин да завършим сезона със страхотна победа пред нашите фенове. Благодаря за невероятната подкрепа. Сега е време да се възстановим физически и психически, за да сме готови за следващия сезон", написа Нтело и публикува две снимки от двубоя срещу ЦСКА-София, спечелен с 1:0 на "Лаута".

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че 22-годишният централен нападател се отличи с 5 гола и 4 асистенции в 14 официални мача за "смърфовете". Нтело успя да се разпише срещу едни от най-големите "дразнители" за Локомотив Пловдив - отборите на Лудогорец, ЦСКА - София и Левски.