Спортните новини: Днес (4) | Вчера (4)
Камбуров с 2 гола за звездите на България, Томаш, Генчев и Божинов играха за Етър
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:13 / 26.04.2024Коментари (0)1430
© Ростислав Грънчаров
"Звездите на Етър" и "Звездите на България" направиха невероятно футболно шоу на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Празникът отбеляза 100-годишния юбилей на "болярите", а двубоят завърши с категоричен успех 7:1 за звездния тим на България.

Победителите бяха изведени с капитанската лента от Христо Стоичков, а начело на домакините бе Красимир Балъков.

Дончо Донев (4), Мартин Камбуров (22, 28) и Емил Костадинов (28) се разписаха за България през първото полувреме. След почивката точни бяха още Петър Михтарски (44), Даниел Боримиров (49) и Станислав Ангелов (52), а за "виолетовите" единствения гол реализира Иван Петков (41).

За звездния тим на Етър играха треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш, наставникът на Крумовград Станислав Генчев, както и Валери Божинов.