Бившият футболист на Локо Сф и настоящ играч на "смърфовете" Христо Златински бе един от героите на днешния мач, след успешно отбелязана дузпа. При изпълнението й обаче той бе освиркан от феновете на бившия си отбор. Ето какво заяви той по този въпрос, както и как видя играта на тима си днес:

По никакъв начин не ме обиждат освиркванията от страна на феновете на Локо Сф. Това е възпитание и уважение към мен. След като не ме уважават и аз не ги уважавам. Има хора, които ме уважават и разчитат на мен и ми гласуват доверие и това се вижда.

Защо да не е реално да спечелим Купата на България? Ако продължим да играем по този начин и разбира се всеки мач може да играм все по-добре, разбира се че имаме шансове да спечелим Купата.