Феновете на Ботев започнаха подготовката си за предстоящия полуфинал с ЦСКА-София за Купата.

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив припомни историческия полуфинал срещу "червените" от 2019 година.

Ето какво написаха бултрасите:

Така завърши полуфиналът с ЦСКА-София през 2019-та година!

С 9 човека Ботев успя да отбележи гол в 88-та минута и да продължи напред към финала.

Продължава записването за екскурзията за сегашния полуфинал във всеки един работен ден между 11-18ч., а в събота ще е възможно между 10-15ч.

Мястото е магазинът на КПБП на стадион "Христо Ботев".

Скоро ще обявим сборния пункт и часа на събиране в деня на мача!

Само Ботев!