Ръководството на Локомотив Пловдив излезе с официално обръщение към привържениците на отбора. От "Лаута" призоваха за подкрепа в предстоящото дерби срещу Черно море и допълниха, че не са спрели да мечтаят за Европа.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "черно-белия" футболен клуб.

Уважаеми локомотивци,

Сезон 2023/2024 е към своя край, а с това и страстите се покачват. 

В сряда Локомотив изнесе лекция, с която “черно-бели" футболисти и треньори показаха, че могат и ще се борят до последно за по-предно класиране!

Сега всички се надяваме същото да последва и в понеделник - срещу Черно море!

Мечтата за Европа е жива, а битката не е приключила!

Отборът има нужда от всеки един от вас!

Подкрепете Локомотив по пътя към Европа! 08.04 - 19:30 часа!