Ботев (Пловдив) публикува съобщение във връзка с биткойн кампания.

Ето какво написаха официално от "жълто-черния" клуб:

По повод четвъртото преполовяване на #Биткойн с гордост обявяваме втора кешбек кампания, която ще направи Вашето пазаруване още по - изгодно в официалните ни магазини!

За да отбележим подобаващо преполовяването на Биткойн до края на месец април предлагаме 12% кешбек в ₿ за всяка покупка от физическите фен магазини на клуба.

Как да се възползваш:

Пазарувайте за поне 19 лева и 12 стотинки и плати с кеш.

Запазете касовата си бележка

Попълнете формата за кешбек на сайта - www.botevplovdiv.bg/cashback

Заповядайте в наш фен шоп и се включете в кешбек кампанията.