Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов не се трогна особено от глобата, която БФС му наложи.
Във вчерашния ден Дисциплинарната комисия към БФС одруса Попето с 4 бона за "уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите".
Малко след наказанието опитният футболист публикува култова снимка в личния си Instagram.
На нея бившият национал е снимал монети в чашка и пликче, към което е добавил надпис: "Събирам ви глобата".
Ивелин Попов