Ботев (Пловдив) успя да оправи документите на част от новите футболисти, дошли през зимната пауза, научи Plovdiv24.bg.

Двама от играчите от Виста - Джон Емануел и Кристиан Нвачукву, вече са картотекирани в БФС и са на разположение на Душан Керкез.

Други две нови попълнения - Сирики Диабате и Нехемие Кинтунту, все още нямат право да играят за "канарчетата".

"Жълто-черните" се затрудняват с изкарването на необходимите документи, след като Диабате бе представен за нов футболист преди около месец и половина.

Все пак пловдивчани ще опитат да оправят картотеките на играчите за първия мач след паузата, в който "канарчетата" са домакини на Черно море.