Марица (Пловдив) и Ботев (Пловдив) ще изиграят контролна среща в петък.
Спарингът бе анонсиран от "жълто-сините", а двата тима ще премерят сили в паузата на шампионата.
Двубоят ще се играе на стадион “Христо Ботев" от 14 часа.
Марица (Пловдив) и Ботев (Пловдив) ще изиграят контролна среща в петък.
Спарингът бе анонсиран от "жълто-сините", а двата тима ще премерят сили в паузата на шампионата.
Двубоят ще се играе на стадион “Христо Ботев" от 14 часа.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!