ПФК Ботев Пловдив почете паметта на един от най-големите вратари в своята история - Димитър Вичев. Днес той щеше да навърши 72 години.

Ето какво написаха от "жълто-черния" клуб за своята легенда:

Никога не ще забравим теб и всичко което стори за нашия любим клуб. Димитър Вичев бе един от тенорите под рамките на “жълто-черната" врата.

Легендарният ни вратар играе в периода 1974-1989 година за Ботев.

Записва 290 двубоя, от които забележителните 108 “сухи мрежи". Носител на Купата на България през 1981 година с “канарчетата". Пазил и в националния отбор на България.

Димитър Вичев днес щеше да навърши 72 години. Легендите не умират!