Ботев почете емоционално паметтта на Георги Попов - Тумби.

Преди мача с Лудогорец фолклорна формация "Наздравица" изпя "Издел е Делю хайдутин", последвало от изпълнение на "Не ще умре".

Двата отбора се събраха в центъра на терена и с минута мълчание почетоха паметта на великия футболист.