Отборът на Ботев (Пловдив) стартира подготовката си за предстоящия мач с Лудогорец. Двубоят от 24-ия кръг на Първа лига е в неделя (10.03) от 17:45ч. на стадион "Христо Ботев“.

"Канарчетата“ се събраха за първо занимание във вторник. Тренировката премина на две части, като първата бе във фитнеса, а втората на централния терен на клубната база.

Днес "жълто-черните“ ще проведат двустранна игра срещу дублиращия отбор.

Спарингът ще се проведе на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика“ във формат от 2 полувремена по 25 минути.

В тренировъчната игра ще бъде проверено състоянието на Мохамед Брахими, Йонас Там и Уме Емануел.

Участие в спаринга ще вземе и Сирики Диабате, който все още няма документи за картотека.