Футболистите на Ботев (Пловдив) трябва да са много внимателни в предстоящия сблъсък със Славия (София).
Двама от основните играчи на "канарчетата" висят с по четири жълти картона, показа проверка на Plovdiv24.bg.
Това са левият краен защитник Константинос Балоянис, както и офанзивният играч Самуел Акере.
Ако някой от тях получи жълт картон в сблъсъка с "белите" ще бъде санкциониран с мач наказание, което означава пропускане на дербито с Лудогорец.
Капитанът Ивелин Попов пък е със седем жълти картона, като при получаване на два картона с жълт цвят ще бъде наказан с два мача.
Константинос Балоянис
Самуел Акере
Ивелин Попов