Много добро настроение цари в лагера на Ботев (Пловдив) преди първия официален мач за годината, видя Plovdiv24.bg.

"Канарчетата" проведоха последното си занимание в сутрешните часове на днешния ден.

Наставникът на "жълто-черните" Душан Керкез ще може да разчита на всичките си здрави футболисти, които нямат проблеми с документите за картотекиране.

Днешната тренировка бе изгледана и от спортния директор Артур Платек. Ботев се изправя срещу Крумовград в събота от 12:00 часа в "Коматево".