Президентът на Несебър - Недялко Москов, се изказа много ласкаво за Ботев (Пловдив). Морският тим гостува на дубъла на "канарчетата" в среща от откриващия кръг за пролетния полусезон на Югоизточната трета лига.

Ето какво заяви Москов:

"Лидер сме и трябва да отстояваме позицията си в класирането. Постига се с победи. От състава ни излязоха основни футболисти, но пък взехме такива, които вярваме, че ще успеят да ги заместят успешно. Трябва да сме максимално концентрирани в предстоящия мач, защото излизаме срещу един от най-респектиращите клубове в българския футбол – Ботев (Пловдив), независимо, че съперник ни е втория им отбор. Школата им е сред най-продуктивните“, коментира пред Sportal.bg президентът на Несебър.