Георги Николов и Матвей Игонен зарадваха малки и големи "жълто-черни" ботевисти във фен магазина на "канарчетата".

Двамата футболисти, които бяха привлечени в Ботев от Хебър, се снимаха с привържениците на тима в магазина на центъра.

"Очаквайте следващите "жълто-черни" срещи с любимите ви играчи през март.", написаха от клуба.