Футболистът на Локомотив (Пловдив) Мартин Паскалев преподписа с "черно-белите". Новината стана факт официално в днешния ден, похвалиха се от "Лаута".
Новият контракт на централния защитник е до лятото на 2025 година.
Желаем успех на Мартин Паскалев с екипа на "черно-белите", допълниха още от клуба.
Мартин Паскалев