Ръководството на ПФК Ботев (Пд) продължава своята поредица "Жълто-черни срещи“, научи Plovdiv24.bg. Този път привърженици на "канарчетата“ ще имат възможността да се срещнат с привлечените от Хебър две нови попълнения - вратаря Матвей Игонен и нападателя Георги Николов.

Ето какво написаха от ПФК Ботев:

Ботевисти,

Поредицата "Жълто-черни срещи" продължава!

На 14.02 от 17:00 часа във фен магазина на ул. "Райко Даскалов" 40 (срещу БНБ) ще може да се срещнете, вземете автографи и да се снимате с новите попълнения на тима - Матвей Игонен и Георги Николов.

Очакваме ви! Само Ботев!