Старши треньорът на Ботев - Душан Керкез даде мнението си след победата на "канарчетата" над руския Рубин (Казан).

Ето какво заяви наставникът на "жълто-черните":

"Добър мач, мисля че играхме много добре. Не се отклоняваме от нашия план, подготвяме се за подновяването на шампионата. Доволен съм от представянето на отбора ми в днешния ден.“

"Антоан Бароан е възможно да си тръгне, подготвя се негов трансфер в първенство в Европа, но докато нещо не е официално, няма какво да кажа."

"Ще видим какво ще се случи през следващите дни с Ивайло Видев. Той изкълчи глезена си и не искахме да рискуваме с него. Надяваме се до 1-2 дни да бъде възстановен“.