Старши треньорът на ФК Пакши - Богнар, сподели оценката си за контролната среща с Ботев (Пловдив).

Ето какво каза треньорът на унгарците пред клубния сайт:

"През изминалата седмица това беше най-спокойният ни контролен мач. Успяхме да играем непрекъснато и почти всичко си дойде на мястото."

"Съперникът ни игра добър футбол в продължение на седемдесет минути. Можем да бъдем доволни от срещата, все още има време за фини настройки следващата седмица."