Вратарят на Ботев (Пловдив) Хидайет Ханкич коментира пред dsport ситуацията около себе си, след като се размина с трансфер в МЛС.

"Сега съм фокусиран да играя най-добрия си футбол, да дам всичко на клуба, както винаги, и да играя с Ботев в Европа“, заяви Ханкич.

През първата част от настоящия сезон 29-годишният вратар бе под рамката в 14 мача на "канарчетата".