Уволнилият се от казармата нападател Христо Сталев може да подпише професионален договор със Спартак. Ръководството на "синьо-белите" вече е предложило 3-годишния контракт на футболиста. Юношата на клуба ще даде своя отговор утре, но се очаква той да бъде положителен. Сталев се уволни от казармата заедно с вратаря Стоян Здравков. Двамата вече няма да са обвързани с военните и Марин Бакалов ще може да ги използва без проблеми.
В първа за седмицата тренировка на пълно обороти се включиха Николай Павлов и Стоян Терзиев. Очаква се двамата да са напълно възстановени за предстоящото гостуване на Локомотив в Стара Загора.
Двама от футболистите на клуба пък от днес вече са пълноправни студенти. Мурад Ибрахим и Ивайло Димитров-Шведа пропуснаха сутришното занимание, тъй като им бе първи учебен ден в Европейския колеж.
Информацията е на spartakpd.info
Спартак предлага професионален договор на Христо Сталев












Анонимен
на 16.10.2006 г.
niko,maika ti kurvenska.6to ne si gleda6 lokoto be sme6nik
niko
на 11.10.2006 г.
Bravo U6ko ! napred !!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!