Феновете на Ботев се срещнаха с двама футболисти на тима в новата поредица "Жълто-черни срещи".

Десетки привърженици на "канарчетата" посетиха клубния фен магазин, където ги очакваха Янис Карабельов и Антонио Перера.

Множество деца си направиха снимка за спомен с двамата футболисти, които с удоволствие раздаваха автографи на малчуганите.