По всичко изглежда, че Ботев (Пловдив) ще се размине с пореден българин за зимната си селекция.

След като до момента "канарчетата" удариха на камък с привличането на редица родни играчи, днес унгарските медии съобщиха къде ще играе нападателят Георги Николов.

Според редица унгарски издания играчът на Хебър (Пазарджик) ще премине в местния клуб Фехервар.

Медиите допълват, че двете страни са в напреднали разговори и трансферът е много вероятен.

Твърденията се подсилват и от специализирания сайт за трансфери transfermarkt, който оценя преминаването на Николов във Фехервар на 72%.