Защитникът и юноша на клуба Валери Владимиров проведе вчера първото си тренировъчно занимание с представителния отбор на Ботев.

Той се превръща в поредния кадър от академията на Ботев, който взима активно участие в зимния подготвителния процес на "канарчетата", похвалиха се от клуба.

Владимиров играе като централен защитник и е част от състава до 17 години. Роден е през юни 2008 година. Има два мача за България U16 и три за България U17.