Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи обръщение към "черно-белите" привърженици, видя Plovdiv24.bg. Реакцията от "Лаута" е свързана с с кампанията за членство във фенклуба, която ще продължи до 31 януари 2024 година.
Ето какво съобщиха от Фенклуб Локомотив Пловдив:
Локомотивци,
Кампанията за членство във Фенклуб Локомотив Пловдив за 2024 година продължава с пълна пара до 31.01.2024г.
С Ваша подкрепа възнамеряваме да осъществим много нови инициативи през настоящата година. Нека заедно достигнем до още повече черно-бели сърца.
Стани част от нашето семейство и ни подкрепи!
Заяви своето членство сега, тук!
Само Локо!