Клуб на Привържениците на Ботев (Пловдив) поздрави "жълто-черните" фенове за Новата 2024 година.

Ето какво написаха бултрасите в своята страница:

Честита 2024-та година, ботевисти!

Пожелаваме ви много споделени радости и жълто-черни европейски мачове на Колежа през новата година!