Ръководството на Ботев (Враца) направи официално изявление след наложената забрана за трансфери от ФИФА.

Ето пълния текст на съобщението:

Уважаеми фенове,

Ръководството на Ботев (Враца) би искало да внесе яснота относно информацията свързана с наложената забрана от ФИФА за картотекиране на нови футболисти по време на зимния трансферен прозорец.

Бихме искали да ви информираме, че действително има наложена такава рестрикция, която е свързана с минимална дължима сума към бившия футболист Лукас Брамбила, който записа 6 мача с екипа на Ботев (Враца) през изминалия сезон.

Уваряваме ви, че в най-кратки срокове, задължението ще бъде изчистено и Ботев (Враца) няма да има проблеми при картотекирането на нови футболисти през зимния трансферен прозорец.

От ръководството