Юношата на Локомотив (Пловдив) - Петър Андреев, се обърна към "черно-белите" фенове.

В личния си facebook профил нападателят направи равносметка на изминалата година и благодари за подкрепата.

Ето какво написа Андреев:

Измина още една година... година, която ще запомним с невероятни преживявания - победи, рекорди, постижения... Година, която ни даде и ни научи на много.

В навечерието на предстоящите празници искам да благодаря на вас - феновете, които бяхте неотлъчно до нас. Благодаря за подкрепата, за вярата...

Ние сме това, което сме, благодарение на вас.

Пожелавам ви светли коледни и новогодишни празници, бъдете много здрави и продължавайте да подкрепяте любимия отбор - Локомотив!

Само Локо!