Ботев (Пловдив) приема Хебър (Пазарджик) в последния си мач за 2023 година.

Срещата е в неделя от 15:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.

"Жълто-черните" използваха социалните мрежи, за да се обърнат към феновете.

Те призоваха за подкрепа, а на банера за мача бяха поставили своята перла - Самуел Акере.

"Елате и ни подкрепете в последния ни мач за 2023г.!", написаха "канарчетата".