Ботев (Пловдив) се обърна към феновете дни преди последния мач за годината срещу Хебър.

Ето какво написаха "жълто-черните":

В неделя от 15:00ч. на "Колежа", Ботев ще изиграе последния си мач от полусезона срещу състава на Хебър.

Бъди на стадиона и нека заедно изпратим футболната 2023г. с цяло гърло за Ботев!

Купи билети онлайн и спести 5% от цената им.