Фенклуб Локомотив Пловдив стартира новата кампания за продажба на членски карти за 2024 година, обявиха от "Лаута".

Ето какво още се казва в официалното съобщение на "черно-белите" привърженици:

През 2024 година имаме амбиции да продължим да работим усилено за черно-бялата идея, и да подкрепяме каузата Локомотив Пловдив.

С Вашата подкрепа допринасяте за много бъдещи инициативи!

Стани част от голямото черно-бяло семейство!

Заяви своето членство сега!

Само Локо!