Ръководството на Левски пусна днес в продажба билетите за мача от 19-ия кръг на Първа лига срещу Локомотив (Пловдив). Двубоят е на 2 декември (събота) от 17:30 часа на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов“!
Привържениците на "черно-белите", които ще подкрепят любимия си тим от трибуните, могат да си закупят билети онлайн ТУК! Цената на пропуска е 14 лева (Сектор Г).
Освен онлайн, феновете на Локомотив Пловдив ще могат да си закупят билети и от касата пред Сектор Г, която ще отвори един час и половина преди началото на мача.
Децата до 7 години включително, влизат безплатно на мача, но не могат да ползват седящи места на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов“.
За улеснение на привържениците, които ще посетят срещата с деца до 14 години, от клуба прилагат и декларация, която трябва да бъде попълнена преди влизането на стадиона.

11:21 / 28.11.2023
2915











Зеки Байрам
на 28.11.2023 г.
откъде ще вземат толкова пари, социално слабите? освен да влизат пак цялото менсале с 1 билет
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!