Попов: Бароан ми каза, че съм луд! В Ботев има правила за дузпа, корнер и фаул и те се спазват
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:32 / 13.11.2023Коментари (0)3986
©
Капитанът на Ботев (Пд) Ивелин Попов направи доста любопитен коментар след мача срещу бившия му клуб Левски, завършил 1:1 на стадион "Георги Аспарухов“.

Ето какво заяви бившият национал:

Първите 20 минути Левски изглеждаше по-добре. Втората половин на първото полувреме владеехме инициативата с такъв футбол, който приляга на Ботев с ниски топки по тревата. Второто полувреме мисля, че имахме 4-5 шанса. Заслужавахме да се поздравим с победата. Все пак на "Георги Аспарухов“ се играе трудно, но когато събереш сили и мотивация при 0:1 да обърнеш резултата, значи много за треньорите, играчите, ръководителите и феновете. Всички можем. Рано или късно повечето добри резултати ще започнат.

Много тежко. Работил съм с Ферарио Спасов. Лека му пръст на човека. Моите съболезнования за цялото му семейство. Беше великолепен човек.

В нашия отбор има правила кой изпълнява дузпа, корнер и фаул. Те се спазват. Дузпите в отбора ги бият Секулич и Бароан. За рождения ми ден Бароан лично пожела аз да бия дузпата, за да ми направи подарък. Предложих му да изпълним двойна дузпа, за да му подам. Не се съгласи, каза ми, че съм луд.

Не съжалявам за решенията, които съм взел. Мога да съм сбъркал, но не съжаляваме. Лично за решението ми да отида в Ботев Пловдив не съжалявам. Чувствам се много щастлив и удовлетворен. На терена се вижда. Доста хора забелязаха. Един голям президент на отбор, 30 години е президент, продал е футболисти за 200 милиона сигурно ми се обади наскоро да ме поздрави за 600-те ми мача и ми каза едно: "Левски табели не уважават“. Мисля, че ме разбрахте. През годините се показа, вижда се.

С Илиан Илиев се чух наскоро. Той е един от много добрите примери. Не по повод националния отбор (се чухме), а по друг. Можеше да стане нещо интересно с него в чужбина, но си води Черно море. Разбрал се е да поеме националния отбор. Времето ще покаже.