Ботев Пловдив надъха своите привърженици за предстоящото гостуване на Левски. Двубоят от 17-ия кръг на Първа лига е в неделя (12 ноември) от 15,30 часа на стадион "Георги Аспарухов“.

"Жълто-черните" използваха официалната клубна страница във Фейсбук, където публикуваха видео преди въпросния мач.

"Като юмрук! За Ботев! Бъди в София!“, написаха от клуба към кадрите.

Гледайте в прикачения файл видеото, с което "канарите" се надъхват за предстоящия двубой на "Герена"!