Феновете на Ботев публикуваха обръщение в Клуб на привържениците на Ботев Пловдив и Bultras offensive.

Позицията на "жълто-черните" фенове е срещу ръководството на БФС и решението мачът на България с Унгария да се играе в Пловдив без публика.

Ето и пълното съобщение, без редакторска намеса:

НЕуважаеми г-да от БФС, този позор, който нанесохте на страната ни пред целия цивилизован свят, породен от страх и арогантност, няма да бъде забравен!

След 100 години организиран футбол в страната, вие записахте имената си, създавайки най-срамната част от неговата история!

Да се криете от БЪЛГАРИТЕ в домакински мач на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ, това е чутовен срам и невиждано дъно!

ОСТАВКА!