Клуб на привържениците на Ботев Пловдив организира екскурзия за гостуването на Левски (София).

Дербито е в неделя от 15:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Ето какво написаха "жълто-черните" привърженици:

Дербито на Пловдив отмина, но сега е време за нов дерби мач с друг исторически противник - отборът от Подуяне!

Двубоят е в неделя (12.11) от 15:30 ч., а за да имаме отново стабилна подкрепа на трибуните, КПБП организира екскурзия за мача.

Цената на пътуването е 15 лв, а записванията са във фен магазина на Южната Трибуна всеки ден между 11 и 18ч. до петък (10.11) включително.