Ботев (Пловдив) започна подготовка за предстоящия сблъсък със Струмска слава.

След дербито с Локомотив, "канарчетата" получиха ден почивка от Душан Керкез.

В неделната сутрин "жълто-черните" се завърнаха на тренировъчното игрище на базата в "Коматево".

Мачът от 1/16-финалите за Купата на България между Струмска слава и Ботев е в сряда от 13:30 часа в Радомир.