Феновете на Локомотив (София) намериха интересен начин да изразят недоволството си към клубното ръководство.

Тази сутрин стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" бе облепен с множество ксерокопия на "бележник".

В него са записани трите срамни загуби с 0:6 на Локомотив през 2023 година - срещу Ботев, Левски и ЦСКА 1948.

Впечатление прави "класният ръководител" Иван Василев, както и "директорът" - Борислав Михайлов.

Лепенките бяха разлепени по целия стадион, както и прилежащите му части.