Феновете на Локомотив (София) се забавляваха на трибуните по време на мача с Ботев (Пловдив).

Любимият им отбор допусна тежка загуба с 0:6, но това не попречи на "червено-черните" фенове да изкажат мнението си по темата с БФС.

В средата на първото полувреме привържениците на Локомотив вдигнаха транспарант със следния надпис:

"Четвъртък на обяд - уиски и Преслава. Това не означава, че и за мачове става".