Локомотив (София) се обърна към своите фенове ден преди мача с Ботев. Ето какво написаха столичните "железничари" в своя официален сайт:

Уважаеми фенове,

ПФК Ботев Пловдив пусна билетите за предстоящото домакинство срещу Локомотив София този четвъртък, 26.10. Срещата е с начален час 12:30 ч. 

Пропуските са на цена от 15 лева и ще могат да бъдат закупени от касата пред гостуващия сектор на стадион "Христо Ботев“, която отваря един час преди началото на мача.

Имаме нужда от ВАШАТА подкрепа!

Бъдете НАШИЯ 12-ти играч!

Очакваме Ви на стадиона, САМО ЛОКО!, завършиха "червено-черните".