Отборът на Ботев (Пловдив) проведе последната си тренировка преди утрешния сблъсък с Локомотив (София). Заниманието се състоя на един от терените на "Футболен комплекс Никола Щерев - Старика".

"Жълто-черните" публикуваха снимки от тренировката. На тях личи отлично настроение в лагера на "канарчетата".

В тренировъчния процес наравно със своите съотборници се включиха Джаспър Ван Хертъм и Антоан Конте, които пропуснаха последния мач заради леки травми.

Двубоят Ботев - Локомотив (София) е утре от 12:30 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.