Фенове на Спартак (Пловдив) застанаха плътно зад отбора преди важните мачове от Югоизточната трета лига.

Ето какво заявиха привържениците на "гладиаторите":

Във връзка с последните няколко срещи на любимия отбор, ние, от името на всички привърженици на този велик клуб, категорично изразяваме нашата подкрепа към всеки един играч.

Момчета, вие сте най-добрият и най-можещия отбор в тази група и вярваме, че още в петък ще се върнем на победния път! А добрите новини за нас тепърва предстоят!

Само Спартак!, завършиха феновете в страницата Spartakpd.info.