Ръководството на ПФК Ботев Пловдив публикува документи в официалния фейсбук на клуба.

Двата документа са приложени към официалната декларация на "жълто-черните".

Първият документ е за извършени СМР - демонтаж на турникети и монтаж на турникети.

Вторият документ е фактура за извършени СМР на стойност 8002 лева с ДДС с получател Алексей Киричек.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че шефовете на "канарчетата" публикуваха остра декларация в понеделник вечерта.