Отборът на Ботев (Пловдив) насочи поглед към домакинския си мач срещу Локомотив (София) в четвъртък от 12:30ч. на стадион "Христо Ботев".
"Канарчетата" започнаха подготовка в неделя - ден след победата над Ботев (Враца) с 5:3.
По програма футболистите на Душан Керкез ще се готвят по веднъж на ден до мача със столичните "железничари", съобщиха "жълто-черните".