Ботев (Пловдив) ще направи промяна в селекционната си политика и през зимата ще се насочи предимно към българския пазар. "Канарчетата“ вече са набелязали трима родни футболисти.

И тримата в момента играят за Крумовград. Това са Александър Колев, Серкан Юсеин и Божидар Кацаров. Те са одобрени от треньора Душан Керкез, а спортният директор Артур Платек е дал разрешение за започване на предварителни преговори, съобщава Блиц.

Привличането на български футболисти със сигурност ще се хареса на феновете на Ботев (Пловдив). В последно време трансферната политика на "канарчетата“ беше насочена към чужденци, а това не се радваше на голямо одобрение от агитката.