Работният процес по козирките на стадион "Христо Ботев" продължава с пълна сила.

В днешния ден от фирмата - строител публикуваха нова информация и снимки около строежа на "жълто-черния" дом.

Ето какво съобщиха от строителната компания:

Днес започна монтирането на фермите по южната трибуна на Стадион "Христо Ботев".

Продължава работата и по останалите трибуни.