Спартак разпиля Светкавица с 4:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:40 / 21.08.2010Коментари (11)3711
Спартак постигна изключително убедителна победа като домакин над Светкавица (Търговище) с 4:0. В рамките на 17 минути преди почивката домакините направиха резултата класически и редрешиха изхода на двубоя.

Още в първите минути пловдивчани "награбиха" своите гости и обсадиха наказателното им поле. Не закъсня и първото попадение. В 11-та минута Иван Димов с глава мушна топката покрай гредата за 1:0.

Последваха два гола на Мартин Стефанов в 22-та и 28-та минута, които направиха резултата класически. След почивката резеврата Чипчев оформи разгрома на 4:0.

С тази победа Спартак събра актив от 9 точки. По този начин "гладиаторите" са еднолични лидери в класирането в Източната "Б" група след 4 кръга. Втори са Черноморец Балчик с 8. Трети и четвърти са Дунав и Черноморец Поморие с по 7 точки.

+3

Пловдив е само Пловдив хей - Браво Спартак,робе трябва да се събудиш и да кажеш кой си,а именно - велик Пловдивски отбор.
+2

ЧЕСТИТА ПОБЕДА И ОТ МЕН НА СПАРТАК И ДАНО ВЛЕЗНАТ ДОГОДИНА В А ГРУПА НЯМА ДА Е НЕЗАСЛУЖЕНО!
+4

Така се играе-награбваш ги от начало и им набутваш 2-3 гола. Да се знае друг път като се идва към Пловдив!
+3

Много се радвам за Спартак! Винпром Търговище не заслужават никаква милост!
+5

Браво и на Спартак! Днескашният ден е празник за Пловдив!!!
+5

Евала, когато не ни се пускат от "високо ниво" нареждания как да играем си показваме истинското лице, не случайно ми направи впечатление, че този път "Плъхчо" го нямаше на стадиона. Ясно е за всички, че имаме супер отбор и последните 2 мача го доказват, но скоро ще се види, след някой друг мач, накъде ще поемем, на горе или пак в посредствеността, дано само с тея мачове да не нисе замазват очите, а дано и само Спартак, успех! Данчо Христов много тича, браво уникален играч!

ПФК Спартак: Напред към Втора лига!