Ботев (Пловдив) ще играе с резервните си сини екипи срещу ЦСКА 1948.

Това става ясно от публикация в социалните мрежи на "канарчетата".

За първи път пловдивчани ще играят с новите си екипи, които презентираха преди няколко седмици.

Двубоят ЦСКА 1948 - Ботев е днес от 17:45 часа на стадион "Витоша" в Бистрица.